Konkurs
Pokaż, na co Cię stać,
kiedy pokonasz ból!
Weź udział w konkursie

Podróżniczka

Przeglądasz wyszukiwarki tanich lotów, jeszcze zanim rozpakujesz walizkę po ostatnim wyjeździe. Fascynuje Cię różnorodność świata i chociaż zwiedziłaś już jego spory kawałek, to masz apetyt na więcej. Zgadzasz się z tezą, że podróże kształcą. Uważasz, że szczególnie wpływają na życiową zaradność i otwartość. Potrafisz spakować się w 15 minut, a nawet szybciej, kiedy znajdziesz wyjątkową okazję. Od propozycji all inclusive wolisz dłuższe organizowane samodzielnie wyprawy lub spontaniczne wypady, choćby na kilka dni za miasto.

Podróże Cię nie męczą, wręcz przeciwnie – dodają Ci sił. Każdy urlop, a nawet weekend, potrafisz zaplanować tak, aby odwiedzić nowe lub ulubione miejsce. Po powrocie Twoim znakiem rozpoznawczym są błyszczące oczy i pozytywna energia, którą emanujesz. Nieraz musiałaś sobie poradzić z zaskakującymi sytuacjami w podróży, więc z każdej z nich wracasz bogatsza o nowe doświadczenia.

Uwielbiasz próbować nowych dań miejscowej kuchni. Z przyjemnością poznajesz lokalnych mieszkańców, ich kulturę, zwyczaje. Paradoksalnie, wykreślając kolejne pozycje, na liście „miejsc koniecznych do zobaczenia” przybywają Ci nowe punkty. Liczba państw, które zwiedziłaś, jest imponująca. Z przyjemnością wyruszasz po słońce na południe, nie straszna Ci mroźna północ, fascynuje Cię orientalny wschód i zachwyca modernistyczny zachód. Twoim marzeniem jest podróż dookoła świata. Najlepiej taka bez pośpiechu, aby spokojnie smakować każde odwiedzone miejsce.

Nawet kiedy z wystawy kusi Cię widok nowej pary supermodnych, superwysokich i super niewygodnych szpilek, wolisz wrzucić kilka banknotów do skarbonki z naklejką „na podróże”. Czasem żałujesz, że nie można robić zdjęć oczami, bo widziałaś już tak cudowne miejsca, że ich piękna nie potrafią oddać żadne fotografie. Zamiast stosu pamiątek przywozisz wspaniałe wspomnienia. Jaki kierunek teraz wybierzesz?

  • Do wygrania
    5x
    voucher 480 zł

    do wykorzystania w
    ryanair.com