Konkurs
Pokaż na co Cię stać,
kiedy pokonasz ból!
Weź udział w konkursie

Modna

Wiesz, co na dany sezon proponują najlepsi styliści. Znasz najnowsze modowe trendy i potrafisz się nimi bezbłędnie posługiwać – dobierasz elementy garderoby w taki sposób, że stworzone przez Ciebie stylizacje są niepowtarzalne. Kochasz modę, ale nie jesteś jej niewolnikiem – to Ty ją kreujesz. Bawisz się strojem, tworzysz swój unikatowy styl i wizerunek kobiety dbającej o wygląd, przejawiającej zainteresowanie modą i tworzącej nowe trendy. Może warto pomyśleć o własnej marce? Wiesz też, jak łączyć nowoczesne kroje z klasyką, jak stworzyć look łączący różne światy.

Potrafisz w 30 minut stworzyć ciekawą stylizację zarówno do pracy, jak i na imprezę, a potem zrobić pasujący do stroju makijaż. Inwestujesz w oryginalne dodatki, którymi potrafisz wyczarować kreacje do złudzenia przypominające te z magazynów modowych. Ciekawych ubrań szukasz także w sieciówkach i second-handach. Umiejętnie łączysz je ze znanymi markami. Odważne, awangardowe kreacje z wybiegów nie onieśmielają Cię, a wręcz rozbudzają Twoją wyobraźnię i dzięki temu potrafisz zaadaptować je na co dzień. W końcu eksperymentowanie w komponowaniu stroju to Twoja cecha charakterystyczna! Koleżanki lubią robić z Tobą zakupy, ponieważ wiesz, którym markom można zaufać, które stroje są idealnie skrojone i które materiały dobrze się układają – krój i projekt to dla Ciebie podstawa.

Ponieważ jesteś na bieżąco ze wszystkimi newsami ze świata mody, wiesz też, czego szukać w sklepach i dokąd się udać, żeby dostać to, co idealnie dopełni każdą stylizację. Z ciekawością przyglądasz się nowym zjawiskom, ale pasjonuje Cię moda użytkowa i historia mody kobiecej. Jesteś skarbnicą wiedzy dla swoich koleżanek, którym doradzasz nie tylko jak się modnie ubrać, ale nawet jak wystylizować mieszkanie. Design nie ma przed Tobą tajemnic. Ikona stylu to Ty!

  • Do wygrania
    5x
    voucher 500 zł

    do wykorzystania w
    showroom.pl