Konkurs
Pokaż, na co Cię stać,
kiedy pokonasz ból!
Weź udział w konkursie

Artystka

Lubisz otaczać się ładnymi rzeczami, chociaż potrafisz dostrzec piękno nawet w drobiazgach. Łatwo się wzruszasz. Jesteś pełna pasji, a kiedy potrzebujesz rozładować energię, robisz to w kreatywny sposób. Chętnie próbujesz nowych sposobów na wyrażanie siebie. Masz wiele artystycznych talentów, które lubisz rozwijać. I głowę pełną pomysłów. Jesteś otwarta na nowe trendy w sztuce, ale szanujesz i podziwiasz też dzieła dawnych mistrzów. Nie wyobrażasz sobie życia bez sztuki.

Interesuje Cię zarówno muzyka, film, teatr, grafika, malarstwo, jak i rękodzieło. W każdej wolnej chwili oddajesz się swoim pasjom. Chętnie sięgasz po farby, wiesz, czym jest decoupage. Lubisz obdarowywać bliskich własnoręcznie wykonanymi prezentami. Jednym z ważniejszych punktów planu Twoich podróży są odwiedziny znanych muzeów. Nie przepadasz za słuchaniem popularnych stacji radiowych, wolisz sama układać sobie playlistę. Muzykę dobierasz do swojego nastroju. Czasem potrafisz zakochać się w jednej piosence i słuchać jej bez przerwy przez długi czas. A innym razem jakiś zespół zafascynuje Cię tak, że zarwiesz noc, ale poświęcisz kilka godzin na przesłuchanie jego całej dyskografii.

Na randkę chętnie pójdziesz do teatru lub kina. Repertuar ulubionych znasz co najmniej dobrze. Od multipleksów wolisz urokliwe kina studyjne i festiwale filmowe. Zdarza Ci się stracić poczucie czasu, szczególnie gdy poświęcasz go na artystyczne przyjemności. Masz zdecydowanie artystyczną duszę!

  • Do wygrania
    5x
    voucher 500 zł

    do wykorzystania w
    eventim.pl