Konkurs
Pokaż, na co Cię stać,
kiedy pokonasz ból!
Weź udział w konkursie

Aktywna

Wiele kobiet przyznaje, że zaczęło ćwiczyć, myśląc o utracie zbędnych kilogramów, ale Ty należysz do grupy, której aktywność fizyczna daje o wiele więcej – nie tylko szczupłą sylwetkę, lecz także znacznie lepsze samopoczucie, energię i emocjonalną stabilność. Negatywne emocje rozładowujesz tylko wtedy, kiedy porządnie się zmęczysz. Ciężki dzień w pracy? Wybiegasz go! Kłótnia z partnerem? Najlepszą metodą na nerwy jest basen! Ale sport to dla Ciebie także relaks, medytacja i czas tylko dla siebie – najlepszy sposób, żeby skupić się na własnym ciele i duszy, a przy okazji zadbać o lepszą kondycję i niższą wagę.

Niezależnie od dyscypliny, którą pokochałaś od pierwszej kropli wylanego potu i motywujących zakwasów następnego dnia, wiesz o niej wszystko. Jeśli kochasz jazdę na rowerze, znasz wszystkie ścieżki w mieście jak własną kieszeń i nie zaskoczą Cię żadne wysokie krawężniki, dziurawa nawierzchnia czy ślepa uliczka.

Dla miłośniczki joggingu nie będzie zaskoczeniem, jaka jest najlepsza rozgrzewka, co robić, by uniknąć kontuzji, gdzie są najlepsze warunki i kogo najlepiej naśladować. A skoro już o naśladowaniu mowa – wciąż szukasz nowych trenerów, instruktorów i pasjonatów, którzy pomogą Ci odkryć jeszcze więcej przyjemność z uprawianego sportu.

  • Do wygrania
    5x
    voucher 500 zł

    do wykorzystania w
    nike.com