IBUM Zatoki

IBUM Zatoki

Wskazania:

Stosować doraźnie w celu złagodzenia objawów niedrożności nosa i zatok obocznych nosa z towarzyszącym bólem głowy, bólów związanych z niedrożnością zatok oraz gorączką w przebiegu grypy lub przeziębienia.

Skład:

1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu oraz 30 mg pseudoefedryny

Dostępne opakowania:

10 tabletek, 20 tabletek

Działanie:

Preparat działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.
Łagodzi objawy niedrożności nosa i zatok.

Forma:

Tabletki

SKĄD BIERZE SIĘ BÓL ZATOK?

Ból zatok wywołuje stan zapalny, który jest odpowiedzią na infekcję. W zatokach zalega wówczas zwiększona ilość wydzieliny, która blokuje ich drożność. Dlatego odczuwamy nieprzyjemny ucisk w okolicy nosa i czoła. Dolegliwości ze strony zatok najlepiej zwalczać jednocześnie niwelując ból i niedrożność.

JAK DZIAŁA IBUM ZATOKI?

Ibum Zatoki jest połączeniem dwóch substancji czynnych, dzięki czemu jednocześnie zwalcza najbardziej uciążliwe objawy związane z bólem zatok.

  • Ibuprofen zwalcza stan zapalny, czyli źródło problemu z zatokami, ale także ból głowy wywołany uciskiem w okolicach zatok.
  • Pseudoefedryna przywraca drożność zatok i zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu ułatwia oddychanie.

POZNAJ ZALETY IBUM ZATOKI

jednocześnie zwalcza ból i udraŻNIA ZATOKI
ulga nawet do 6 godzin
JAK DAWKOWAĆ IBUM ZATOKI?

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat
1-2 tabletki co 4 godziny po posiłku
Nie należy przyjmować więcej niż 6 tabletek w ciągu doby.

Dzieci do 12 lat
Nie należy stosować leku u dzieci w wieku poniżej 12 lat.