IBUM Zatoki Max

IBUM Zatoki Max

Wskazania:

Stosować doraźnie w celu złagodzenia objawów niedrożności nosa i zatok obocznych nosa z towarzyszącym bólem głowy, bólów związanych z niedrożnością zatok oraz gorączką w przebiegu grypy lub przeziębienia.

Skład:

1 tabletka zawiera 400 mg ibuprofenu (Ibuprofenum) + 60 mg pseudoefedryny chlorowodorku (Pseudoephedrini hydrochloridum)

Dostępne opakowania:

12 tabletek

Działanie:

Preparat działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.
Łagodzi objawy niedrożności nosa i zatok.

Forma:

Tabletki

SKĄD BIERZE SIĘ BÓL ZATOK?

Ból zatok wywołuje stan zapalny, który jest odpowiedzią na infekcję. W zatokach zalega wówczas zwiększona ilość wydzieliny, która blokuje ich drożność. Dlatego odczuwamy nieprzyjemny ucisk w okolicy nosa i czoła. Dolegliwości ze strony zatok najlepiej zwalczać jednocześnie niwelując ból i niedrożność.

JAK DZIAŁA IBUM ZATOKI MAX?

Ibum Zatoki Max jest pierwszym w Polsce lekiem na ból i niedrożność zatok z podwójną dawką substancji czynnych.

  • Ibuprofen zwalcza stan zapalny, czyli źródło problemu z zatokami, ale także ból głowy wywołany uciskiem w okolicach zatok.
  • Pseudoefedryna przywraca drożność zatok i zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu ułatwia oddychanie.

POZNAJ ZALETY IBUM ZATOKI MAX

zaczyna działać już po 15 minutach
przynosi ulgę aż do 6 godzin
działa dwutorowo – zwalcza stan zapalny oraz udrażnia nos i zatoki
JAK DAWKOWAĆ IBUM ZATOKI MAX?

Dorośli i młodzież powyżej 12 lat

1 tabletka co 4 godziny po posiłku. Nie należy stosować dawki większej niż 3 tabletki na dobę (maksymalna dawka dobowa 1200 mg ibuprofenu i 180 mg pseudoefedryny chlorowodorku w dawkach podzielonych).

Dawkę jednorazową należy zmniejszyć do ½ tabletki, jeśli jest wystarczająca do złagodzenia objawów.

OBEJRZYJ REKLAMĘ